C94-NWL24H-CAO
Manufacturer Part Number:
C94-NWL24H-CAO
Part of Description:
PMI .290" 24V FLUSH WHITE
Current :
17mA
Lamp Color :
White, Warm
Lens Color :
Amber
Lens Size :
8.50mm Dia
Millicandela Rating :
4700mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Voltage :
24V