PMRL125-BG12H
Manufacturer Part Number:
PMRL125-BG12H
Part of Description:
PMI 11-09-16
Current :
15mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Lens Size :
3mm, T-1
Millicandela Rating :
14mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.23" (5.84mm)
Termination Style :
PC Pin
Viewing Angle :
60°
Voltage :
12V