PMRL200W-NWA15H-WT
Manufacturer Part Number:
PMRL200W-NWA15H-WT
Part of Description:
PMI 12-05-16 WT
Current :
24mA
Lamp Color :
Amber
Lens Color :
Lens Size :
5mm, T-1 3/4
Millicandela Rating :
2800mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.92mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle :
30°
Voltage :
15V