PMRL200W-NKR24H
Manufacturer Part Number:
PMRL200W-NKR24H
Part of Description:
PMI 2-06-17
Current :
17mA
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Lens Size :
5mm, T-1 3/4
Millicandela Rating :
3600mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.92mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle :
15°
Voltage :
24V