P84-W120-CW
Manufacturer Part Number:
P84-W120-CW
Part of Description:
PMI LED 0.500" 120V TAB WHITE
Current :
3.5mA
Lamp Color :
White, Cool
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
12.60mm Dia
Millicandela Rating :
810mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.50" (12.60mm)
Ratings :
AC
Viewing Angle :
75°
Voltage :
120V