PMRL200W-NKG24H
Manufacturer Part Number:
PMRL200W-NKG24H
Part of Description:
PMI-PROC-PL-41*MG
Current :
15mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Lens Size :
5mm, T-1 3/4
Millicandela Rating :
10000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.92mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle :
15°
Voltage :
24V