C94-BG24H-CAO
Manufacturer Part Number:
C94-BG24H-CAO
Part of Description:
PMI .290" 24V FLUSH GREEN
Current :
17mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Amber
Lens Size :
8.50mm Dia
Millicandela Rating :
4.7mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Voltage :
24V