C94-BG15H-CGO
Manufacturer Part Number:
C94-BG15H-CGO
Part of Description:
LED LAMP 1-23-17 GREEN
Current :
24mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
8.50mm Dia
Millicandela Rating :
4.7mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Voltage :
15V