C91-NWB24H-NBO
Manufacturer Part Number:
C91-NWB24H-NBO
Part of Description:
PMI 3-23-2016
Current :
17mA
Lamp Color :
Blue
Lens Color :
Blue
Lens Size :
8.50mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
700mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Viewing Angle :
45°
Voltage :
24V