C94-BCG24H-CWO
Manufacturer Part Number:
C94-BCG24H-CWO
Part of Description:
PMI 1-23-17 GREEN
Current :
17mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
8.50mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
70mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Viewing Angle :
24°
Voltage :
24V