P81W-W48H-CW
Manufacturer Part Number:
P81W-W48H-CW
Part of Description:
PMI LED 0.500" 48V WIRE WHITE
Current :
9.5mA
Lens Size :
15.40mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.50" (12.70mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
48V