C94-BCA24H-NAO
Manufacturer Part Number:
C94-BCA24H-NAO
Part of Description:
LED LAMP 5-28-2013
Current :
17mA
Lamp Color :
Amber
Lens Color :
Amber
Lens Size :
8.50mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
60mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Viewing Angle :
35°
Voltage :
24V