C91-GLP24-CWO
Manufacturer Part Number:
C91-GLP24-CWO
Part of Description:
PMI .290" 24VDC DIFFUSED GREEN
Current :
2mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
8.50mm Dia
Millicandela Rating :
2.3mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Obsolete
Viewing Angle :
50°
Voltage :
24V