PR44W-BCG28H-CG
Manufacturer Part Number:
PR44W-BCG28H-CG
Part of Description:
PMI 3-21-2013 GREEN
Current :
16.5mA
Lens Size :
7.24mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
28V