C94-BA28H-CAO
Manufacturer Part Number:
C94-BA28H-CAO
Part of Description:
LED LAMP 1-23-17
Current :
16.5mA
Lamp Color :
Amber
Lens Color :
Amber
Lens Size :
8.50mm Dia
Millicandela Rating :
6.5mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Voltage :
28V