C91-BG24H-CAO
Manufacturer Part Number:
C91-BG24H-CAO
Part of Description:
PMI .290" 24V HI-HAT GREEN
Current :
17mA
Lens Color :
Amber
Lens Size :
8.50mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Obsolete
Voltage :
24V