C91-NWW24H-NWO
Manufacturer Part Number:
C91-NWW24H-NWO
Part of Description:
PMIPROC-PL-16*DN
Current :
15mA
Lamp Color :
White, Cool
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
7.10mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
6150mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Voltage :
24V