P81W-G28H-CG
Manufacturer Part Number:
P81W-G28H-CG
Part of Description:
PMI LED 0.500" 28V WIRE GREEN
Current :
15mA
Lens Size :
15.40mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.50" (12.70mm)
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
28V