C91-NWR28H-CAO
Manufacturer Part Number:
C91-NWR28H-CAO
Part of Description:
PMI .290" 28VDC HI-HAT PIN RED
Current :
16.5mA
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Amber
Lens Size :
8.50mm Dia
Millicandela Rating :
2800mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Voltage :
28V