P81W-B24H-CB
Manufacturer Part Number:
P81W-B24H-CB
Part of Description:
PMI LED 0.500" 24V WIRE BLUE
Current :
15mA
Lens Size :
15.40mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.50" (12.70mm)
Product Status :
Obsolete
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
24V