50M060100P070
Manufacturer Part Number:
50M060100P070
Part of Description:
PAN PHILLIPS SCREW, M6 X 1 THREA
Stock Condition:
974
Drive Type :
Phillips
Features :
Head Diameter :
0.472" (12.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
2.756" (70.00mm)
Length - Overall :
2.937" (74.60mm)