C96-NWO120-CAO
Manufacturer Part Number:
C96-NWO120-CAO
Part of Description:
PMI 5-8-2013
Current :
3.5mA
Lamp Color :
Orange
Lens Color :
Amber
Lens Size :
8.50mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
2000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Obsolete
Ratings :
AC
Voltage :
120V