C964-NWL24H-CWO
Manufacturer Part Number:
C964-NWL24H-CWO
Part of Description:
PMI .290" 24V FLAT WHITE
Current :
17mA
Lamp Color :
White, Warm
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
9.90mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
4700mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Viewing Angle :
30°
Voltage :
24V