C91-NWL24H-CWO
Manufacturer Part Number:
C91-NWL24H-CWO
Part of Description:
PMI 3-4-2016
Current :
17mA
Lamp Color :
White, Warm
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
8.50mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
4700mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Viewing Angle :
30°
Voltage :
24V