C964-NWG24H-NGO
Manufacturer Part Number:
C964-NWG24H-NGO
Part of Description:
PMI 10-23-2015
Current :
17mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
9.90mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
6500mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Viewing Angle :
30°
Voltage :
24V