C964-NWB28H-CBO
Manufacturer Part Number:
C964-NWB28H-CBO
Part of Description:
PMI LED .290" FLAT
Current :
16.5mA
Lamp Color :
Blue
Lens Color :
Blue
Lens Size :
9.90mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
700mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Viewing Angle :
45°
Voltage :
28V