C905-NWL24H-O
Manufacturer Part Number:
C905-NWL24H-O
Part of Description:
PMI .290" 24V NO LENS WHITE
Current :
17mA
Lamp Color :
White, Warm
Millicandela Rating :
4700mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
24V