C964-NWA24H-CAO
Manufacturer Part Number:
C964-NWA24H-CAO
Part of Description:
PMI LED .290" FLAT
Current :
17mA
Lamp Color :
Amber
Lens Color :
Amber
Lens Size :
9.90mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
7500mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Viewing Angle :
30°
Voltage :
24V