C96-NWA120-NAO
Manufacturer Part Number:
C96-NWA120-NAO
Part of Description:
PMI LED .290" HI-DOME
Current :
3.5mA
Lamp Color :
Amber
Lens Color :
Amber
Lens Size :
8.50mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
7500mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Obsolete
Ratings :
AC
Voltage :
120V