C905-NWB24H-O
Manufacturer Part Number:
C905-NWB24H-O
Part of Description:
PMI 10-24-2012
Current :
17mA
Lamp Color :
Blue
Millicandela Rating :
700mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Viewing Angle :
45°
Voltage :
24V