C905-NWA48H-O
Manufacturer Part Number:
C905-NWA48H-O
Part of Description:
PMI-PROC_PL-23*MG
Current :
15mA
Millicandela Rating :
7500mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Viewing Angle :
30°
Voltage :
48V