C905-NWA28H-O
Manufacturer Part Number:
C905-NWA28H-O
Part of Description:
PMI .290" 28VDC NO LENS CARTRIDG
Current :
16.5mA
Millicandela Rating :
7500mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Viewing Angle :
30°
Voltage :
28V