C905-NWA28H-CAO
Manufacturer Part Number:
C905-NWA28H-CAO
Part of Description:
PMI LED .290" HI-HAT
Current :
16.5mA
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
7500mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Viewing Angle :
30°
Voltage :
28V