C905-NWA24H-NAO
Manufacturer Part Number:
C905-NWA24H-NAO
Part of Description:
PMI 10-23-2015
Current :
17mA
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
7500mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Viewing Angle :
30°
Voltage :
24V