C905-NWA120-CAO
Manufacturer Part Number:
C905-NWA120-CAO
Part of Description:
PMI .290" 120VAC HI-HAT PIN AMBE
Current :
3.5mA
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
7500mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Obsolete
Ratings :
AC
Viewing Angle :
30°
Voltage :
120V