C905-NKW28H-CWO
Manufacturer Part Number:
C905-NKW28H-CWO
Part of Description:
PMI LED .290" HI-HAT
Current :
16.5mA
Lamp Color :
White, Cool
Lens Color :
Colorless
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
27000mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Viewing Angle :
20°
Voltage :
28V