C905-BR24H-O
Manufacturer Part Number:
C905-BR24H-O
Part of Description:
PMI .290" 24VDC DIFFUSED RED
Current :
17mA
Lamp Color :
Red
Millicandela Rating :
14mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Obsolete
Viewing Angle :
60°
Voltage :
24V