C905-BG12H-NGO
Manufacturer Part Number:
C905-BG12H-NGO
Part of Description:
PMI LED .290" HI-HAT
Current :
20mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
4.7mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Obsolete
Viewing Angle :
60°
Voltage :
12V