C905-BCR28H-O
Manufacturer Part Number:
C905-BCR28H-O
Part of Description:
PMI 9-20-2012 RED
Current :
16.5mA
Lamp Color :
Red
Millicandela Rating :
60mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Obsolete
Viewing Angle :
35°
Voltage :
28V