C905-BCA12H-O
Manufacturer Part Number:
C905-BCA12H-O
Part of Description:
PMI-PROC-PL-23*MG
Current :
20mA
Lamp Color :
Amber
Millicandela Rating :
60mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Obsolete
Viewing Angle :
35°
Voltage :
12V