50M020040P025
Manufacturer Part Number:
50M020040P025
Part of Description:
PAN PHILLIPS SCREW, M2 X .4 THRE
Stock Condition:
654
Drive Type :
Phillips
Features :
Head Diameter :
0.157" (4.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
0.984" (25.00mm)
Length - Overall :
1.047" (26.60mm)