50M080125N010
Manufacturer Part Number:
50M080125N010
Part of Description:
PAN SLOTTED SCREW, M8 X 1.25 THR
Stock Condition:
500
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.630" (16.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
0.394" (10.00mm)
Length - Overall :
0.583" (14.80mm)