50M100150D030
Manufacturer Part Number:
50M100150D030
Part of Description:
CHEESE HEAD SLOTTED SCREW, NATUR
Stock Condition:
3,000
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.614" (15.60mm)
Head Height :
0.236" (6.00mm)
Length - Below Head :
1.181" (30.00mm)
Length - Overall :
1.417" (36.00mm)