50M100150D025
Manufacturer Part Number:
50M100150D025
Part of Description:
CHEESE HEAD SLOTTED SCREW, NATUR
Stock Condition:
4,934
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.614" (15.60mm)
Head Height :
0.236" (6.00mm)
Length - Below Head :
0.984" (25.00mm)
Length - Overall :
1.220" (31.00mm)