50M040070R012
Manufacturer Part Number:
50M040070R012
Part of Description:
SET SCREW, SLOTTED HEAD, M4 X .7
Stock Condition:
436
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.079" (2.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
0.472" (12.00mm)
Length - Overall :
0.502" (12.76mm)