50M025045N016
Manufacturer Part Number:
50M025045N016
Part of Description:
PAN SLOTTED SCREW, M2.5 X .45 TH
Stock Condition:
1,775
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.197" (5.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
0.630" (16.00mm)
Length - Overall :
0.689" (17.50mm)