50M020040K025
Manufacturer Part Number:
50M020040K025
Part of Description:
HEX SLOTTED SCREW, M2 X .4 THREA
Stock Condition:
2,120
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.126" (3.20mm) 1/8"
Head Height :
Length - Below Head :
0.984" (25.00mm)
Length - Overall :
1.047" (26.60mm)