50M025045N020
Manufacturer Part Number:
50M025045N020
Part of Description:
PAN SLOTTED SCREW, M2.5 X .45 TH
Stock Condition:
1,188
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.197" (5.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
0.787" (20.00mm)
Length - Overall :
0.846" (21.50mm)