C41-NKO24H-NAO
Manufacturer Part Number:
C41-NKO24H-NAO
Part of Description:
PMI .250" LED 24V TAB DIFF ORG
Current :
17mA
Lens Color :
Amber
Lens Size :
7.11mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
24V