C41-NKO120-NAO
Manufacturer Part Number:
C41-NKO120-NAO
Part of Description:
PMI .250" LED 120V TAB DIFF ORG
Current :
3.5mA
Lens Color :
Amber
Lens Size :
7.11mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
AC
Voltage :
120V